جستجو
  1. صفحه اصلی
  2. »
  3. خدمات
  4. »
  5. هیدرودرمی

نانوفت چیست؟

نانوفت یک مفهوم و روش جدید در انتقال و پیوند چربی است. نانو چربی تاثیر معجزه آسایی در جوانسازی پوست دارد. از بین روش های تزریق فیلر (ژل و چربی) انتقال و پیوند چربی طرفداران بیشتری دارد. زیرا کاربردهای مختلفی مانند زاویه سازی، فرم دهی، لیفت پوست صورت، حجم دهی، رفع چین و چروک ها و فرورفتگی ها دارد.

نانوفت یا نانو چربی چگونه انجام می شود؟

نانوفت (چربی نانو) به حالتی گفته می شود که چربی گرفته شده از بدن همراه با سلول های بنیادین به ناحیه مورد نظر تزریق شود. چربی نانو نسبت به چربی معمولی غلظت بالاتری دارد. تزریق نانوفت به نواحی صورت، گردن، دکلته، دست ها و سینه انجام می شود.

چربی مورد نیاز از چه نواحی بدن چربی گرفته می شود؟

مقدار چربی لازم از ناحیه شکم، پهلو و یا ران گرفته می شود و باید طی یک مرحله کاملا دقیق چربی تصفیه گردد و بهترین بافت چربی همراه با سلول های بنیادی از دیگر مواد مثل خون و مایعات دیگر جدا شود. در واقع نانوفت روش پیشرفته تر تزریق چربی می باشد.

مقایسه نانوفت و تزریق ژل

تزریق نانوچربی با حجم بیشتری نسبت به تزریق ژل انجام می شود. برای مثال در یک جلسه می توان تمام نواحی صورت، گردن و دست ها را تزریق کرد و هزینه ای به صرفه تر از ژل خواهد داشت. نانوفت چربی است که کاملا صاف شده و به صورت یک مایع غلیظ فیلتر شده در آمده است.

مزایای تزریق چربی به روش نانوفت

در ابتدای تزریق نانوفت التهاب وجود دارد که بعد از دو هفته نتیجه کار به طور کامل قابل مشاهده خواهد بود. چون چربی از بدن خود فرد برداشته می شود، در حقیقت یک تکنیک پیوندی است به همین دلیل بدن آن را می پذیرد و عفونت و ریسکی پیش نمی آید. با گذشت زمان نانوفت در زیر پوست گوله گوله نمی شود. به طور کلی انجام نانوفت هدفی متمایل به لیفت پوست و جوانسازی دارد.

مدت زمان ماندگاری نانوفت

مدت زمان ماندگاری نانو چربی بین 9 تا 18 ماه است و بعد از این مدت نیاز به ترمیم مجدد دارد.

چه افرادی می توانند تزریق چربی به روش نانوفت را انجام بدهند؟

انجام این روش درمانی محدودیت سنی ندارد و هر فردی که پوست آسیب دیده و سالخورده داشته باشد می تواند از تزریق نانوفت بهرمند گردد. بهترین کاندید افرادی هستند که به اندازه کافی چربی در نواحی انتقال داشته باشند زیرا معمولا مقدار چربی که برداشت می شود در حدود 3 یا 4 لیتر می باشد. در اکثر افراد میزان چربی تجمع یافته در ران ها می تواند این مقدار را تامین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید